İngilizce Eğitimi

İngilizce Dil Eğitimi - Uzman Eğitmen Kadrosu - Yabancı Dil Kursu | AKADEMİK BATI DİLLERİ

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, alışılagelmiş eğitim sistem içinde kendi özgünlüğünü kanıtlamış öğrencilerinin ihtiyaçlarını gidermeyi hedef edinmiş eğitim müfredatını . Alanında tecrübeye sahip öğretmen kadromuz, ezber odaklı sistemden uzak özgün eğitim metotlarımız ve bu metotlara uygun özenle tasarlanmış yayınlarımız ile sizlere eğitim vermek adına üzerimize düşen rolü üstlenmiş vaziyetteyiz

Bursa İngilizce kursu AKADEMİK BATI DİLLERİ YABANCI DİL KURSU güncel teknolojiyi en iyi şekilde kullanan ve okuma, yazma, konuşma, grammar becerilerinizde  çözüm odaklı ilerleyen bir yabancı dil okuludur. aktüel birikiminiz ve kültürelyetkinliğiniz gözetilerek verilen eğitim, alınan verimi ve kaliteli İngilizce öğrenimini maksimum seviyeye çıkarır.

 

Türkiye’nin en nitelikli ve köklü dil okulu olan AKADEMİK BATI DİLLERİ YABANCI DİL KURSU 1984 yılında kurulmuş olup akademik kariyere sahip, alanında uzman eğitmen kadrosu ve kapsamlı, özgün yayınlarıyla 36 yıllık tecrübemizle BURSA, ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, MANİSA illerimizde eğitimlerine devam ettirmektedir. 

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.