İngilizce Kursu

Yabancı Dil Kursu - İngilizce Eğitim Kursu | Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu İngilizce Programı, yurtdışında veya yurt içinde önde gelen üniversitelerde görev alan hocalarımız ile aktüel konuları ele alan materyaller kullanarak dilin dört temel becerisi olan listening, reading , speaking, wrinting teknolojik sistem entegrasyonu ile öğrenciye aktarılır.

İngilizce eğitim kursu süresi boyunca öğrencilerimize okuma parçaları içerisinde kariyer hayatılarında karşılaşacakları  hedef kelime gruplarını içeren kurumsal yazışmalar, tutanak metinleri, günlük gazete ve dergi, üst seviye bilimsel metinlere kadar farklı terminolojik metinleri okuyarak yeni kelime kazanımları sağlanılır.
 

Dilin en önemli becerileri  konuşma ve dinleme becerilerinde nitelik kazanan öğrencilerimiz gerçek hayatta karşılaşabileceği her türlü alanda kendini hem yazılı hem de sözlü olarak  eksiksiz ifade edebilmesi sağlanır.


Sıradan ve alışılmış öğretim metotlarının verimliliğinin azlığını, ayırdığınız zaman ve emek kaybını ortadan kaldırmak isteyen Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu bünyesinde çalışan alanında uzman eğitmen kadrosu, müfredatına uygun yayınları ile birlikte öğrenci ihtiyacına yönelik eğitim vermektedir. 


İngilizce Eğitim Programları Boyunca, dört temel becerinin birbirine harman edildiği bir yöntem izlenirken, öğrencilerimiz derslerimizde Amerikan ve İngiliz aksanı başta olmak üzere, dünyanın çeşitli coğrafyalarında konuşulan farklı aksanlara maruz bırakılarak mümkün olduğunca her aksana aşina olmasını sağlamaktır.
 

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.